top of page

PROGRAM

TRÉNINKY V KLUBU JSOU URČENY POUZE ŘÁDNÝM ČLENŮM KLUBU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ČLENSTVÍ NÁS KONTAKTUJTE. 

kisspng-kickboxing-muay-thai-mixed-marti

KONTAKTNÍ BOJ

KONTAKTNÍ BOJ

Kontaktním bojem v Musado MCS se rozumí především zvládnutí základních technik postojů, pohybu v postojích, úhybů, krytů, ůderů a kopů. Kombinace těchto technik jsou obsažené ve vlastním boji zblízka, v pokročilejších technikách pak dochází ke kombinaci veškerých témat zde obsažených (přechody na zem, boj na zemi, boj proti ozbrojenému soupeři, využití zbraní apod.) 

pngwave (5).png

PSYCHOLOGIE BOJE

PSYCHOLOGIE BOJE

pngwave (1).png
PŘECHODY NA ZEM
PŘECHODY NA ZEM

Důležitou částí na tréninku jsou techniky a práce s protivníkem z postoje na zem.  Jedná se o techniky přehozů, podmetů, porazů a další techniky vedoucí k zajištění protivníka na zemi. 

pngwave (8).png
pngwave (10).png
pngwave (9).png
pngwave (11).png

ODZBROJOVACÍ TECHNIKY A BOJ SE ZBRANĚMI

ZBRANĚ V MUSADO MCS

V MuSaDo-MCS je kladen důraz na trénink technik proti ozbrojenému soupeři a dále využití zbraní k vlastní obraně. V ozbrojených složkách a složkách IZS se jedná o velice důležitou oblast, neboť právě technické prostředky sebeobrany jsou ve službě využívány.   

pngwave.png

BOJ NA ZEMI

BOJ NA ZEMI

Techniky boje na zemi jsou koncipovány především v oblasti sebeobrany (tzm. odvrácení útoku) nebo jako techniky fixační určené především pro ozbrojené složky. Jedná se o fixaci soupeře na zemi, jeho znehybnění, dále využití poutacích technik před následným transportem pachatele (např. osoba zajištěná nebo zadržená)  

pngwave%20(13)_edited.png

TAKTIKA BOJE

TAKTIKA BOJE

Taktikou boje v  sebeobraně se rozumí souhrn dovedností a znalostí v oblastech řešení konfliktních situací, rozpoznání fáze konfliktu, boj v různých klimatických, světelných a prostorových podmínkách apod. 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
bottom of page