PROGRAM

TRÉNINKY V KLUBU JSOU URČENY POUZE ŘÁDNÝM ČLENŮM KLUBU. V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ČLENSTVÍ NÁS KONTAKTUJTE. 

KONTAKTNÍ BOJ

KONTAKTNÍ BOJ

Kontaktním bojem v Musado MCS se rozumí především zvládnutí základních technik postojů, pohybu v postojích, úhybů, krytů, ůderů a kopů. Kombinace těchto technik jsou obsažené ve vlastním boji zblízka, v pokročilejších technikách pak dochází ke kombinaci veškerých témat zde obsažených (přechody na zem, boj na zemi, boj proti ozbrojenému soupeři, využití zbraní apod.) 

PSYCHOLOGIE BOJE

PSYCHOLOGIE BOJE

PŘECHODY NA ZEM
PŘECHODY NA ZEM

Důležitou částí na tréninku jsou techniky a práce s protivníkem z postoje na zem.  Jedná se o techniky přehozů, podmetů, porazů a další techniky vedoucí k zajištění protivníka na zemi. 

ODZBROJOVACÍ TECHNIKY A BOJ SE ZBRANĚMI

ZBRANĚ V MUSADO MCS

V MuSaDo-MCS je kladen důraz na trénink technik proti ozbrojenému soupeři a dále využití zbraní k vlastní obraně. V ozbrojených složkách a složkách IZS se jedná o velice důležitou oblast, neboť právě technické prostředky sebeobrany jsou ve službě využívány.   

BOJ NA ZEMI

BOJ NA ZEMI

Techniky boje na zemi jsou koncipovány především v oblasti sebeobrany (tzm. odvrácení útoku) nebo jako techniky fixační určené především pro ozbrojené složky. Jedná se o fixaci soupeře na zemi, jeho znehybnění, dále využití poutacích technik před následným transportem pachatele (např. osoba zajištěná nebo zadržená)  

TAKTIKA BOJE

TAKTIKA BOJE

Taktikou boje v  sebeobraně se rozumí souhrn dovedností a znalostí v oblastech řešení konfliktních situací, rozpoznání fáze konfliktu, boj v různých klimatických, světelných a prostorových podmínkách apod. 

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

Copyright © Musado Plzeň 2020 

ochrana dlouhé zbraně